RCKiK Racibórz
Nie czekaj i zadzwoń!
32 415 20 88
Napisz do nas e-mail:
sekretariat@rckik.pl

Sukces rodzimych Krwiodawców w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym promującym honorowe krwiodawstwo

13:01 13.10.2023

Szanowni Państwo,
Nie od dziś wiemy, że możemy na Was liczyć. Teraz mamy kolejne na to niepodważalne dowody, czym spieszymy się z Wami podzielić.

W czwartek, 12.10., w Muzeum POLIN w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca ogólnopolski konkurs pn. "W wielkiej rodzinie Krwiodawców". Rozstrzygnięcie konkursu jest takie, że dwie rodziny Krwiodawców z terenu działania naszego Centrum zostały uhonorowane przyznaniem 1. miejsca (rodzina Państwa Dudek) i 3. miejsca (rodzina Państwa Parzonka). Podczas gali wyróżniono także wręczeniem podziękowań nauczycieli szkół, które aktywnie promują ideę honorowego krwiodawstwa i dbają o odpowiednią edukację młodzieży w tym zakresie. Wśród wyróżnionych był przedstawiciel Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu.

Kochani, serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy, że jesteście z nami! Osiągnęliście niewątpliwy, ogromny sukces, który znacząco wpłynął także na kreowanie pozytywnego wizerunku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu. Jesteśmy z Was dumni!